ביטוח בריאות דרך סוכנות ביטוח – מדוע זה משתלם

רבים מאתנו רוכשים ביטוח בריאות פרטי, בנוסף לביטוח בריאות של קופת חולים, זאת מתוך כוונה לקבל את כל סט הטיפולים האפשריים במידת הצורך. ביטוחים פרטיים כוללים דברים שאינם נכללים בסל הבריאות שקופת חולים מחויבת לתת לנו או מעוניינת לתת לנו. בין אם מדובר בטיפולים קונבנציונאליים או משלימים.

כשאנחנו עושים ביטוח בריאות דרך סוכנות ביטוח, אנחנו יכולים להיות רגועים שנקבל את מה שאנחנו צריכים ורוצים, אנחנו יכולים להיות בטוחים שאנחנו תמיד מכוסים בכל עניין בריאותי. היופי הוא, שאנחנו יכולים לבחון פוליסות שונות ולבחור בזו שמתאימה לנו, הן מבחינת הצרכים והן מבחינת הרצונות.

לכן רכישת ביטוח בריאות דרך סוכנות ביטוח ולא דרך חברת ביטוח ספציפית היא עניין משתלם. נניח ואנחנו רוצים שהפוליסה תכלול מגוון שירותים משלימים כמו דיקור, שיאצו ועוד, אנחנו יכולים לבחון איזו מבין הפוליסות מעניקה לנו את הכיסוי השלם ביותר לשם כך. סביר להניח שרוב הפוליסות ידרשו מאתנו תשלום חלקי ויגבילו אותנו במספר הטיפולים, אך עדיין אנחנו נוכל ליהנות מאפשרויות רחבות שיתאימו לצרכים שלנו, בהתאם כמובן למצבנו הבריאותי.

כשאנחנו מחפשים ביטוח בריאות דרך סוכנות ביטוח, אנחנו יכולים לבצע תהליך הרבה יותר מקיף של בחירה, דרך השוואות פוליסות, השוואות נתונים ועוד. לשם כך, אנחנו צריכים לדעת כיצד לבצע את התהליך בצורה נכונה וייחודית.

לפני שניכנס לעובי הקורה, חשוב לומר, היתרון הגדול של עבודה מול סוכנות ביטוח זו היכולת לקבל סקירה של מגוון פוליסות ביטוח בריאות ממגוון חברות. אנחנו לא צריכים להסתפק בפוליסה אחת אלא אנחנו יכולים לעבוד מול מגוון פוליסות עד שאנחנו מחליטים איזו מהן הכי מתאימה לנו.

כיצד מחפשים ביטוח בריאות דרך סוכנות ביטוח?

בשלב הראשון אנחנו מציינים בפני סוכנות הביטוח מה חשוב לנו שתהיה בפוליסה, כמובן שהסוכן עצמו מתשאל אותנו ביחס לגיל, מצב בריאותי ומשתנים אחרים, ולאחר מכן אנחנו מבקשים לבחון אילו פוליסות קיימות בשוק, כמובן אל מול השאלה מה העלויות של כל אחת מהן.

במקרים רבים תהיה זו סוכנות הביטוח עצמה שתעשה עבורנו את החישובים, העלויות, ותציג בפנינו את הפוליסה הזולה ביותר. אנחנו כמובן יכולים לבדוק זאת, על מנת שנוכל לאמת שאכן מדובר בפוליסה הכי זולה שיש.

חשוב לשים לב לפרטים מסוימים בפוליסה כמו, תקופת אשכרה כלומר השלב בו הפוליסה נכנסת לתוקף, השתתפות עצמית, וכמובן מי הם הרופאים שאנחנו יכולים להיות מטופלים אצלם במסגרת הפוליסה והיכן.

כשאנחנו בוחנים פוליסת בריאות חשוב שאנחנו נזכור, אנחנו לא בוחנים אותה אך ורק על פי מה שאנחנו מרגישים היום אלא על פי מה שאנחנו יכולים להרגיש אם חס וחלילה קורה לנו משהו, כלומר, המדד צריך להיות במצב של משבר ולא במצב תקין ובריא.