השתלת שיער בשיטת FUE

חלומם של ישראלים רבים הוא להיות בעלי שיער בריא ושופע בכל הראש. אך במציאות, לרבים מהם יש קרחות במיקומים שונים על פני הקרקפת ולכן חלק מהם מותירים את השיער כמות שהוא סביב הקרחות ואחרים מעדיפים לגלח אחת לכמה ימים את כל שיער ראשם וללכת בראש גלוי כדי לא להרגיש לא בנוח כשהשיער אינו סימטרי ונראה מגוחך עקב הצמיחות באזורים השונים.

יש מקרים שהגברים מקבלים זאת ומתרגלים ללכת בראש גלוי לאור הכמות הגדולה של הגברים ההולכים כך ואחרים אינם מוותרים על החלום ומחפשים דרכים לשפר את המצב ולבצע השתלת שיער. 

אודות השתלת שיער בשיטת FUE

עם השנים והמחקרים השונים שנעשו בתחום השתלת השיער, התפתחו כמה שיטות של השתלת שיער. הדרך המתקדמת והמוצלחת ביותר ללא ספק היא שיטת FUE . יש לכך כמה סיבות אך העיקרית היא שהטיפול אינו מותיר סימנים, צלקות או סדקים. 

ללקוחות רבים קיימת רתיעה מהסימנים הללו המוכיחים כי בוצעה השתלת שיער ולכן הם נמנעים מביצוע ההשתלה בפועל. ד”ר אוזגה ארגון מסוגל להראות תמונות של השתלות שיער בשיטה זו ובאף אחד מהמקרים אין כל זכר לפעולה שבוצעה. ידיעה זו מרגיעה לקוחות רבים ולכן הם מגיעים לאיסטנבול ומבצעים השתלת שיער בפועל.

דרך ייחודית להשתלת שיער 

הניסיון רב השנים של ד”ר אוזגה ארגון הן כרופא צבאי והן כמנתח פלסטי יצר מסלול ייחודי שמוכיח את עצמו תמיד. בשלב הראשון הרופא בוחן את מצב הצמיחה בראשו של כל לקוח כדי לקבל החלטות על הנתיב המתאים ביותר לכל לקוח. כיווני הצמיחה והמוקדים של כל אחד מהם שונים ולכן חייבת להיות התאמה מושלמת בדרך ההשתלה כדי שיהיו תוצאות אפקטיביות מלאות.

ביום ההשתלה, הרופא בעצמו פותח את הערוצים ומוציא את הזקיקים לצורך בדיקה. רק כשהוא משוכנע שמדובר בזקיקים איכותיים הוא ממשיך את התהליך. הוא מוציא את הכמות הנדרשת של הזקיקים שהיא בדרך כלל 5.000-4.000 זקיקים, מבצע ניקובים ברחפי הקרקפת ומשתיל אותם בזה אחר זה באופן זהה וצפוף. המטרה היא ליצור שיער מלא ושופע בכל המקומות כדי שלא יהיו מקומות בעלי קרחות קטנות או גדולות, אלא שיער מושלם.

השתלת שיער בבית חולים

כדי לשמור על בריאותם של המטופלים, ההשתלה מבוצעת בתוך בית חולים. הפעולה היא כירורגית ולא אחת יש צורך בעזרה של רופא מחדר מיון, אם המטופל לא מרגיש במיטבו. 

במקרה כזה מבצעים בדיקה רפואית מקיפה ובהתאם למצבו הבריאותי של המטופל מקבלים החלטה אם להמשיך בטיפול או לבצע הפסקה עד שמצבו הבריאותי ישתפר. 

טיפול אישי של ד”ר אוזגה ארגון 

הטיפול בקליניקה מקצועית זו נעשה לאורך כל הדרך על ידי המנתח הפלסטי בעצמו כדי לבצע את כל התהליך באופן אחראי ומקצועי ביותר.