איך דיקור סיני ישפר את חיי המין שלכם עפ”י דורקס? | Durex

תפקוד מיני מלא ותקין הוא מרכיב משמעותי בחיים עם איכות ונחת. למרות זאת ישנם לא מעט גברים ונשים שסובלים מקשיים רגשיים או פיזיים שמונעים מהם ליהנות מסקס משובח, וכך למשל עפ”י מחקרים שונים כמעט כל גבר שני מעל גיל 40 סובל מעת לעת מהפרעה מסוימת בזקפה. עוד יותר מצער לגלות שרבים מהגברים והנשנים נמנעים מלטפל בבעיה, בעיקר עקב בושה ומבוכה, וזאת כשישנם פתרונות אפקטיביים רבים – אחד מהפתרונות יותר מומלצים הוא דיקור סיני.

עפי סקר של durex רק 1 מ– 10 ניגש לטיפול

עפ”י סקר שנערך עבור חברת דורקס (durex) רק כ-10% מהגברים והנשים שחיי המין שלהם אינם כפי שהיו רוצים שיהיו ניגש לטיפול, כאמור בעיקר עקב מבוכה ובושה.

מיותר לציין שטיפולי דיקור סיני במקרים של היעדר חשק מיני, אין אונות, יובש בנרתיק וכו’ מתבצעים בדיסקרטיות מלאה, כך שאף אחד לא צריך לדעת מהי מטרת הגעתכם לקליניקה ולמעשה אף לא שהגעתם לטיפול דיקור – רק אתם תדעו מה חולל את הקסם והחזיר לחייכם את ההנאה מחיי מין מלהיבים!

מה כולל טיפול בדיקור סיני במקרי אין אונות?

דיקור סיני מצליח לפוגג בעיות רבות שמונעות מהאדם ליהנות מסקס מעולה, ובהן: חרדות ומתחים, דימוי גוף ירוד, שפיכה מוקדמת, יובש בנרתיק, כאבים בזמן קיום יחסי מין, בעיות זקפה כולל אין אונות מלאה, ריח רע מהנרתיק, הפרשות וגינליות, וסטבוליטיס (כאב עצבי בנרתיק), חוסר חשק מיני ועוד.

כל טיפול ברפואה סינית, כשדיקור הוא אמצעי ריפוי נפוץ לצד אופציות אחרות כגון טווינה, צמחי מרפא ועוד, מבוסס על אבחון מדויק של הגורמים לבעיה – שהרי אין אונות למשל יכולה לנבוע מסיבות שונות, ואם לא יודעים מהו הגורם האמיתי אי אפשר לטפל בו.

כך למשל ירידה בחשק המיני או אין אונות יכולים לנבוע כתוצאה מסטגנציה בצ’י של הכבד (שגורמת בין השאר גם לעייפות, הדחקת רגשות ולעיתים גם דיכאון). הטיפול במקרים אלה יהיה בנקודות L14, PC6, GB20, BL18, GB34, BL19 ו-LIV3.

שפיכה מוקדמת, כלומר קושי לשלוט בתזמון השפיכה, עלול להתרחש עקב חוסר יין בכליות, שמוביל גם לחולשה כללית, כאבי גב תחתון וברכיים, תחושת יובש ועוד.

חיזוק היין בכליות יתבצע בין השאר ע”י דיקור נקודות כמו SP6 או UB23 וכן UB57, UB58 ו-UB60. כמו כן נדרש דיקור של KID1, KID3, KID6 ו-KID10 ושל CV4.

על האפקטיביות של הדיקור הסיני תעיד בין השאר העובדה שבסקר של durex ציינו רבים מהנשאלים כי מבין שיטות הטיפול האלטרנטיביות המחטים הדקיקות הן האפקטיביות ביותר בסוגיות הקשורות לחשק מיני ותפקוד בזמן סקס.

על איזו תזונה ממליצים אנשי דורקס כדי להגביר את החשק המיני?

המלצה נוספת של אנשי המקצוע של דורקס לטובת הגברת החשק המיני היא שמירה על תזונה נכונה.

לפי אנשי durex המפתח לתזונה מעוררת יצרים הוא ראשית כל צמצום משמעותי של כמויות השומן הרווי (שומן שמקורו במזון מן החי). הסיבה לכך היא ששומנים אלה משאירים משקעים בדפנות כלי הדם ועל כן זרימת הדם נחלשת, ומאחר שאיבר המין הגברי זקוק לכמות מספקת של דם כדי להזדקף במלואו התוצאה היא קושי לקיים יחסי מין.

במקביל ממליצים אנשי דורקס על שקדים (בזכות ויטמין E שמחזק את כלי הדם ומגן על הערמונית, ובשל האשלגן, המגנזיום והאבץ שמציתים את התשוקה), על תות שדה (שמזוהה עם חושניות), שוקולד מריר (שיש בו חומר מגביר חשק מיני), תאנים, גרעיני דלעת (העשירים באבץ, שכאמור מגביר את החשק המיני ומנקה את כלי הדם) ואגוזי מלך (שעשירים באומגה 3 שמחזק את הזרע הגברי).