דיקור סיני – דקירות שעושות טוב לגוף

הרפואה הסינית שונה מאוד מהרפואה המערבית אך בניגוד לסברה כי מדובר בשיטות פחות יעילות או פחות איכותיות הרי שסברה זו מוטעית לחלוטין. דיקור סיני למשל הוא טיפול שעזר למילוני אנשים ברחבי העולם אשר סבלו מבעיות שונות ומגוונות. דיקור סיני מתאים לאנשים הסובלים מכאבים כרונים, נשים בהריון, אנשים הרוצים להפחית ממשקלם, אנשים החשים חוסר אנרגיה באופן קבוע ועוד.

דיקור סיני להרזיה – שיטה מוכחת

אם נתעלם לרגע מהדיון על הרפואה האלטרנטיבית בכלל והיעילות של הרפואה הסינית בפרט, נוכל להגיד ללא היסוס כי דיקור סיני להרזיה זו שיטה מוכחת שעזרה למיליוני אנשים ברחבי העולם להפחית במשקל. בעזרת דיוק סיני להרזיה ניתן להפחית את הרעב ולהגביר את תחושת השובע, מה שכמובן תורם מאוד בתהליך ההרזיה. כמובן שכל תהליך הפחה במשקל דורש הרבה מאוד כוח רצון ופעילות ספורטיבית במידה הנכונה ובשילוב דיקור סיני זו יכולה להיות הדרך שלכם להפחתה במשקל ולהתחלת חיים חדשים ללא קילוגרמים מיותרים.

דיקור סיני בהריון – להרגעה ותחושה נינוחה

דיקור סיני בהריון הוכח גם כטיפול המסייע רבות לנשים אשר סובלות מבעית במהלך ההריון וגם לנשים שפשוט מבקשות הקלה על התהליך. תשעה חודשים האישה נשואת ברחמה יצור קטן, מדובר במשימה לא פשוטה ולא קלה ושיטות כמו דיקור סיני יכולות מאוד לסייע ולעזור לכל מי שפתוחה במחשבתה ולא מקובעת לגבי הטיפולים. דיקור סיני בהריון זו למעשה שיטה שבה דוקרים את האישה במספר גבוה של מחטים בנקודות רבות בגוף כדי להקל על כאבים ולהקל על תהליך הלידה.

דיקור סיני והרפואה הסינית – שיטת פלסבו או שיטה אמיתית?

כמו לכל שאר העולם, גם לנו אין הוכחות מוצקות וברורות לגבי הצלחת השיטה של דיקור סיני או של הרפואה הסינית בכלל אבל עם זאת, קשה להתווכח עם עובדות והצלחות. תמיד יהיו כאלו שיהיו סקפטיים או שיזלזלו בשיטה שאינה השיטה הרגילה והמוכרת אבל מיליוני אנשים שמעידים כי הרפואה האלטרנטיבית שינתה את חייהם כנראה מוכיחים שאפשר גם אחרת.

המתנגדים טוענים שמדובר בשיטת פלסבו ויותר מאשר שהשיטה אכן עוזרת, יש השפעה למחשבה על האנשים שחושבים כאילו השיטה עוזרת כאשר בפועל אין לה שום אפקט על הגוף. זה לא סוד שרפואה אלטרנטיבית מאמינה הרבה יותר מהרפואה השמרנית בקשר שבין הגוף לנפש אבל בזמן שלרפואה הקונבנציונאלית יש הוכחות חותכות לרפואה האלטרנטיבית יש הוכחות אחרות. כמו בכל תחום וכמו בכל דבר, כל עוד יש הצלחות ויש תוצאות חיוביות אזי שהשיטה עובדת וככל שעוברות השנים הדיון לגבי הרפואה הסינית, דיקור סיני ושאר הטיפולים האחרים הופכים לפחותים. לעולם יהיו מתנגדים ולעולם יהיו מפקפקים אבל אם אתם מרגישים שהרפואה החדשה מצליחה לגעת בכם ואתם רואים בה את הכוח והיעילות כנראה שגם אתם אנשים שיודעים לחשוב מחוץ לקופסא ולקבל רעיונות חדשים.