בוטוקס אזורי הזרקה

תהליך הטיפול של הזרקת בוטוקס לפנים על מנת למנוע הזעה עודפת מקביל עד זהה לטיפול של הזרקת בוטוקס לאזור הפנים על מנת להעלים קמטים. התהליך כולו של הזרקת הבוטוקס הינו הזרקת חומר הבוטוקס לאזור המצח על מנת למנוע הזעה עודפת, הפלוס הגדול של טיפול למניעת הזעה עודפת באזור הפנים הינו ש”על הדרך” מעלימים גם את הקמטים הקיימים באותו האזור על ידי בוטוקס.

הזמן הכולל של טיפול הבוטוקס למניעת הזעה עודפת ובמקביל העלמת קמטים הוא בסביבות הארבע דקות בודדות ועד חמש עשרה דקות בלבד. מן התוצאה הסופית של הטיפול באמצעות הזרקת בוטוקס כנגד הזעה עודפת באזור הפנים בכלל והמצח בפרט ניתן להתחיל ליהנות כבר כיומיים ועד ארבעה ימים מתום טיפול הבוטוקס בהזרקה. כמו בכל טיפולי הבוטוקס, גם בטיפול בוטוקס בהזרקה על מנת למנוע הזעה עודפת באזור הפנים, יש לגשת כשבעה ימים ועד עשרה ימים מתום טיפול הבוטוקס לפגישה ביקורת אצל הרופא המטפל בבוטוקס.

ההוצאה הכספית שממנה תצטרכו להיפרד על מנת ליהנות מפתרון להזעה עודפת על ידי הזרקת בוטוקס באזור הפנים והמצח ינוע סביב האלף שקלים חדשים ועשוי להגיע עד לאלף וחמש מאות שקלים חדשים.

טיפול להזרקת בוטוקס כנגד הזעה עודפת באזור המפשעה

תהליך של טיפול על ידי הזרקת בוטוקס כנגד הזעה עודפת באזור המפשעה אומנם פחות שכיח מאשר שאר האזורים אליהם מזריקים בוטוקס, אך מחינת התהליך של הזרקת הבוטוקס הוא זהה לשאר האזורים אליהם מזריקים בוטוקס על מנת להתמודד עם בעיה של הזעה עודפת.

הגורם המקצועי יזריק את חומר הבוטוקס אל אזור המפשעה ועל ידי הבוטוקס יבטל את הסוגיה של הזעה עודפת באזור המפשעה.

העלות הכספית שממנה תאלצו להיפרד לשלום על מנת ליהנות מפתרון להזעה עודפת על ידי הזרקת בוטוקס באזור המפשעה ינוע סביב האלפיים וחמש מאות שקלים חדשים ועשוי להגיע עד לארבעת אלפים וחמש מאות שקלים חדשים.

טיפול להזרקת בוטוקס כנגד הזעה עודפת באזור בית השחי

ניתן לחזור לשגרת חיי היום יום גם כן מיידית בסיום טיפולי הזרקת הבוטוקס לבית השחי, ללא הגבלים שונים (למעט כניסה למקומות חמים במיוחד לדוגמת ג’קוזי לתקופה של מספר ימים בודדים מתום טיפולי הזרקת הבוטוקס לבית השחי).

מן התוצאה הסופית, של טיפולי הבוטוקס בהזעה עודפת בבית השחי, תוכלו להנות בקירוב כארבעה עשר ימים מתום פגישת הביקורת עם הרופא המטפל, אך תוכלו כבר להתחיל להרגיש בהבדל כיומיים ועד ארבעה ימים מתום טיפולי הזרקת הבוטוקס לבית השחי.

הסכום הכספי שתיאלצו להיפרד ממנו על מנת להנות מפתרון להזעה עודפת על ידי הזרקת בוטוקס נע סביב האלפיים וחמש מאות שקלים חדשים ועשוי להגיע אף לשלושת אלפים וחמש מאות שקלים חדשים.

המאמר מוגש באדיבות פורטל הבוטוקס של ישראל: http://botox4skin.co.il