קורס דיקור סיני – כל אחד יכול

רפואת המזרח מבוססת על אלפי שנים של יישום תוך שימוש באמצעים שונים וטבעיים. העבודה עם מחזוריות הטבע, עם טמפרטורות ועם תנועת האנרגיה עומדת בבסיסה של התורה ומהווה את השלד עליו מתיישב גם התרגול הפיזי והרוחני, התזונה והניהול המחשבתי של האדם. הרפואה של המזרח מכירה במורכבות של המערכת של האדם וגורסת כי בריאות היא תוצאה ישירה של התמדה יום יומית בפעולות שמזינות אותה.

בעוד שהטכניקה עצמה היא בסופו של דבר טכניקה. זה נכון שגישה עושה את כל ההבדל, וככל שמגיעים למטופל ממקום פנוי, מכיל, מוכן לשמש לו לריפוי גם אופן החדרת המחטים והחוויה הכללית של המטופל תהיה בהתאם, אבל מעבר לטכניקה, ומה שמאפשר לגישה הנכונה להבנות הוא כמובן הידע הרב שעומד מאחורי הדברים. החל מתנועת האנרגיה והשערים האנרגטיים, תפקודם ומשמעותם, דרך התאמה של טכניקות דיקור לתסמינים ותופעות שונות לרבות היכולת לאבחן ועד לכל הידע הכללי שנוגע בתזונה, צמחי מרפא והרכבי היסודות תוך היכולת להתאים את המענה הדרוש לאדם הספציפי שעומד מול המטופל. קורס דיקור סיני בודד לא יוכל להעניק את כל הידע הזה כדי להיות המטפל המצוין שנדרש ממדקר להיות, אבל קורס דיקור סיני בהחלט יהווה ציון דרך.

למי מתאים ללמוד קורס דיקור סיני?

בשונה מהמקובל לחשוב, קורס דיקור סיני אינו מיועד רק למי שרוצה לעסוק בתחום כמטפל, בלבד. ההפך הוא הנכון. מאחר ומדובר בעיקר בפרקטיקה, בעוד שהידע שעומד מאחוריה הוא אינסופי היכרות עם המיומנות הברוכה הזאת מומלצת מאד לכל אחד כאמצעי להעניק סיוע ולאפשר הקלה של ממש לקרובים, לבני המשפחה ולחברים. כדי לדעת שמדובר במיומנות שערכה לא יסולא בפז והסיכון היחיד הוא שאם הקרובים שלכם ידעו שאתם יודעים לעשות דיקור, הם פשוט לא יניחו לכם. זה שווה זהב, באמת.

כמובן שזאת תמיד הזדמנות להתפרנס. בין אם כהשלמת הכנסה תוך שעושים דיקור לחברים, משפחה ומכרים ובין אם עושים זאת כעיסוק מרכזי וממש מתפרנסים מזה, אבל זו בהחלט לא הסיבה היחידה ללמוד דיקור סיני.

כמות הידע שנרכש במסגרת הקורס, גם כשמדובר על קורס בסיסי ביותר הוא אדיר והוא כל כך רלוונטי לחיים שזה פשוט פספוס עצום לא לקבל אותו. בכל שלב בחיים, בכל היבט תוכלו להיעזר בתכנים שאותם תפנימו במהלך לימודים מרתקים, מעשיים ומהנים במיוחד.

אם כן, כל אדם שרוצה להיטיב עם עצמו וסביבתו מתאים לו ללמוד קורס דיקור סיני, בפרט מי שנוטה לתחומי הטיפול ונמשך אליהם ועל אחת כמה וכמה מי שרוצה לעסוק בכך באופן מקצועי.

מה תכני הלימוד בקורס דיקור סיני?

קורס דיקור סיני הוא שם גנרי למגוון של מסלולי לימוד בדרגות עומק שונות, כאשר המשותף לכולם הוא לימודי טכניקת הדיקור עצמו. טכניקת הדיקור היא בעצם כל העניין ומי שרוצה לדעת רק איך לדקר יוכל להפיק המון תמורה מכך במעגלים הקרובים שלו, אבל קורס דיקור סיני הוא לא רק לימוד טכניקה אלא הוא הרבה מעבר לזה והוא כולל לימוד והעמקה בהמשך הדרך בתורה כולה. למעשה, מי שמעמיק הלאה עם הלימודים השמים הם הגבול הן מבחינת ידע והן מבחינת יכולות.